Medarbetare

Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare. Tveka inte att höra av dig till oss.

Verkställande direktör

Sigalit Slutbäck

VD
08-734 52 20

sigalit.slutback@tya.se

Truck och maskin

Eva Bergemalm

Assistent truck
08-734 52 38

eva.bergemalm@tya.se

Maria Klees

Chef för TYAs kursverksamhet samt Truck och maskin
08-734 52 52

maria.klees@tya.se

Mona Ingvarsson

Assistent maskin
08-734 52 88

mona.ingvarsson@tya.se

Utbildning och konferens

Camilla Karlsson

Kursadministratör
08-734 52 46

camilla.karlsson@tya.se

Erik Alphonse

Projektledare
08-734 52 87

erik.alphonse@tya.se

Jessica Svedentoft

Kursadministratör
08-734 52 37

jessica.svedentoft@tya.se

Katarina Geller

Projektledare
08-734 52 26

katarina.geller@tya.se

Kirsten Bennike

Kursadministratör
08-734 52 45

kirsten.bennike@tya.se

Leif Lanninge

Projektledare
08-734 52 35

leif.lanninge@tya.se

Maria Klees

Chef för TYAs kursverksamhet samt Truck och maskin
08-734 52 52

maria.klees@tya.se

Stefan Thoraeus

Kontorsvaktmästare
08-734 52 17

stefan.thoraeus@tya.se

Ekonomi och administration

Christian Krigström

Ekonomichef
08-734 52 47

christian.krigstrom@tya.se

Katia Godoy

Ekonom
08-734 52 81

katia.godoy@tya.se

Kommunikation och IT

Anna Södermark

Produktionsledare
08-734 52 34

anna.sodermark@tya.se

Åsa Nordstrand

Chef för Kommunikation och IT
08-734 52 10

asa.nordstrand@tya.se

Mikael Enbom

Kommunikatör
08-734 52 25

mikael.enbom@tya.se

Syréne Falck

Kommunikatör
08-734 52 30

syrene.falck@tya.se

Projekt och utveckling

Anna Nersing

Projektledare
08-734 52 32

anna.nersing@tya.se

Åsa Backman

Projektledare
08-734 52 41

asa.backman@tya.se

Lasse Holm

Projektledare
08-734 52 31

lasse.holm@tya.se

Micaela Roslund

Projektledare
08-734 52 86

micaela.roslund@tya.se

Petter Lobrinker

Chef för Projekt och utveckling
08-734 52 28

petter.lobrinker@tya.se

Roger Nilsson

Projektledare
08-734 52 39

roger.nilsson@tya.se

Sara Blomgren

Yrkesförare
08-734 52 21

sara.blomgren@tya.se

Stefan Reimers

Projektledare och chef för Hamn & Stuveriskolan
08-734 52 33

stefan.reimers@tya.se

Regionala Projektledare

Dick Sundberg

Regional Projektledare för län BD och AC
070-253 02 21

dick.sundberg@tya.se

Johan Nordenström

Regional Projektledare för län F, G, H, K
070-108 89 74

johan.nordenstrom@tya.se

Lars Johansson

Regional Projektledare för län O, (exkl.R), N, M, F, G, H och K
070-877 94 02

lars.johansson@tya.se

Lars Kotz

Regional Projektledare för län S, T, U, R, E, W och X
070-651 98 44

lars.kotz@tya.se

Mathias Jävergren

Regional Projektledare för län AB, C, D och I
070-668 14 51

mathias.javergren@tya.se

Per-David Wennberg

Regional Projektledare för län Y och Z
070-277 04 49

per-david.wennbeg@tya.se