Medarbetare

Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare. Tveka inte att höra av dig till oss.

Verkställande direktör

Sigalit Slutbäck

VD
08-734 52 20

sigalit.slutback@tya.se

Truck och maskin

Maria Klees

Chef för TYAs kursverksamhet samt Truck och maskin
08-734 52 52

maria.klees@tya.se

Mona Ingvarsson

Assistent maskin
08-734 52 88

mona.ingvarsson@tya.se

Sara Blomgren

Assistent truck
08-734 52 21

sara.blomgren@tya.se

Utbildning och konferens

Åsa Ståludd

Projektledare
08-734 52 58

asa.staludd@tya.se

Camilla Karlsson

Kursadministratör
08-734 52 46

camilla.karlsson@tya.se

Frida Lindström

Kursadministratör
08-734 52 45

frida.lindstrom@tya.se

Jessica Svedentoft

Kursadministratör
08-734 52 37

jessica.svedentoft@tya.se

Katarina Geller

Projektledare
08-734 52 26

katarina.geller@tya.se

Maria Klees

Chef för TYAs kursverksamhet samt Truck och maskin
08-734 52 52

maria.klees@tya.se

Stefan Thoraeus

Administratör webbshopen, Kontorsansvarig
08-734 52 17

stefan.thoraeus@tya.se

Ekonomi och administration

Christian Krigström

Ekonomichef
08-734 52 47

christian.krigstrom@tya.se

Katia Godoy

Ekonom
08-734 52 81

katia.godoy@tya.se

Kommunikation och IT

Anna Södermark

Projektledare
08-734 52 34

anna.sodermark@tya.se

Åsa Nordstrand

Chef för Kommunikation samt Projekt och utveckling
08-734 52 10

asa.nordstrand@tya.se

Mikael Enbom

Kommunikatör
08-734 52 25

mikael.enbom@tya.se

Robert Cämpe

IT-Chef
08-734 52 62

robert.campe@tya.se

Syréne Alphonse

Projektledare
08-734 52 30

syrene.alphonse@tya.se

Projekt och utveckling

Anna Nersing

Projektledare
08-734 52 32

anna.nersing@tya.se

Åsa Backman

Projektledare
08-734 52 41

asa.backman@tya.se

Åsa Nordstrand

Chef för Kommunikation samt Projekt och utveckling
08-734 52 10

asa.nordstrand@tya.se

Caroline Evertsson

Projektledare
08-734 52 53

caroline.evertsson@tya.se

Caroline Ljunglöf

Projektledare
08-734 52 29

caroline.ljunglof@tya.se

Erica Hällström (föräldraledig)

Projektledare
08-734 52 48

erica.hallstrom@tya.se

Lena Törnstrand

Projektledare
08-734 52 23

lena.tornstrand@tya.se

Maria Westberg

Projektledare
08-734 52 54

maria.westberg@tya.se

Petter Lobrinker

Projektledare
08-734 52 28

petter.lobrinker@tya.se

Stefan Reimers

Projektledare och chef för Hamn & Stuveriskolan
08-734 52 33

stefan.reimers@tya.se

Tomas Forsman

Projektledare
08-734 52 27

tomas.forsman@tya.se

Regionala Projektledare

Johan Nordenström

Regional Projektledare för Jönköpings, Kronobergs, Kalmar och Blekinge län.
070 24 11 220

johan.nordenstrom@tya.se

Lars Johansson

Västra götaland (exkl Skaraborg), Hallands och Skåne län.
070-877 94 02

lars.johansson@tya.se

Lars Kotz

Regional Projektledare för Värmlands, Örebro, Västmanlands, Skaraborgs, Östergötlands, Dalarnas och Gävleborgs län.
070-651 98 44

lars.kotz@tya.se

Mathias Jävergren

Regional Projektledare för Stockholms, Uppsala, Södermanlands och Gotlands län.
070-668 14 51

mathias.javergren@tya.se

Per-David Wennberg

Regional Projektledare för Västernorrlands och Jämtlands län.
070-277 04 49

per-david.wennberg@tya.se

Sandra Petersson

Regional Projektledare för Norrbottens och Västerbottens län.
070-586 47 60

sandra.petersson@tya.se